درباره من

دکتر علی اصغر باباجانی متولد سال1344 در زرین شهر اصفهان می باشد که در سال 1369 از دانشکده ی پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده است.وی پس از گذراندن دوران طرح و خدمات پزشکی عمومی در مناطق محروم کشور، تحصیل در رشته گوش و حلق و بینی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران آغاز و در سال 1377 از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است.

وی پس از گذراندن دوره ی تکمیلی جراحی آندوسکوپی سینوس و پلاستیک بینی عمده ی فعالیت های خود را به اعمال جراحی پلاستیک بینی معطوف داشته است.وی از شاگردان برجسته دکتر عبدالحسین دولتشاهی جراح پیشکسوت ایران در جراحی پلاستیک بینی می باشد وهمچنین در محضر اساتید برجسته ی ایران همچون دکتر کوروش یزدانفر و دکتر محمد قناعت پیشه کسب فیض نموده است. دکتر عبدالحسین دولتشاهی در مورد ایشان چنین می نویسد:

آقای دکتر علی اصغر باباجانی پزشک عالیقدر متخصص گوش و حلق و بینی از سال 1380 با اینجانب دکتر عبدالحسین دولتشاهی همکاری مستقیم داشته اند.

ایشان کاملا در انجام اعمال جراحی پلاستیک بینی مسلط و دارای اخلاق حسنه می باشند و عملکرد ایشان در این اعمال، ایجاد بینی کاملا طبیعی و زیبا به همان سبکی که اینجانب در 35 سال اخیر انجام می دادم، می باشد و به همین خاطر انتخاب من برای بیماران عزیزم سپردن اعمال جراحی پلاستیک به ایشان می باشد.